O nas

„Mądrość przychodzi wtedy, kiedy nie jest już nam do niczego przydatna” Gabriel Garcia Marquez

  

O naszej Szkole Jogi

Tak jak w pracowni rzeźbiarz pracuje, by wydobyć z kawałka drzewa coś pięknego, tak my, instruktorzy wyciągmy z jogi to co najlepiej sprawdza i pomaga współczesnemu badaniu. Poznaj dobrostan jogi i ćwicz z nami na miejscu lub gdziekolwiek jesteś, w wersji online. Joga, którą praktykujemy i zarażamy innych, została objęta główną częścią na jodze akademickiej, czyli systemem pracy z fizycznym, dodatkowymi ćwiczeniami fizycznymi hatha jogi oraz technikami relaksacyjnymi. Jest to współczesne, naukowe podejście do starożytnego systemu ćwiczeń fizycznych, jakie jest joga. Poznaliśmy też inne style jogi oraz rodzaje ćwiczeń psychofizycznych i wybraliśmy z nich to, co najcenniejsze, najefektywniejsze i wprowadziliśmy do naszych zajęć. @Prowadzenie zajęcia i zdrowego stylu życia jest naszą pasją. Naszą misją jest dzielenie się doświadczeniem na macierz. Pomożemy Ci wdrożeniu procesu postępowania i zachowania, aby pomóc się poprawić zdrowie i wydajność.

Piotr Sokołowski

Założyciel i główny instruktor jogi w Żywcu, Łodygowicach, Szczyrku, Buczkowicach i Kozach

Dyplomowany instruktor Jogi Akademickiej, uczestnik warsztatów u znakomitych nauczycieli. Założyciel Pracowni Joga Danda od 2015r. W swojej praktyce czerpie inspirację z wielu szkół jogi i różnych systemów pracy z ciałem i ruchem. Joga w jego wykonaniu pomaga poradzić sobie z problemami ciała i umysłu, z jakimi przyszło nam się zmierzyć we współczesnym świecie.
“Jestem gotów dzielić się tym, co pozwala mi cieszyć się życiem – dobrą kondycją nie tylko ciała, ale też umysłu”
Oprócz jogi pasjonuje się zdrowym stylem życia i odżywiania. W tym wszystkim angażuje się aktywnie w swoje życie rodzinne. Mąż i Ojciec dwójki dzieci, które są inspiracją do życia i odkrywania siebie na nowo. 

Ania Siuda-Gaczyńska

Współpracuje głównie na wyjazdach z jogą i w kursach online

Doświadczona nauczycielka jogi, pedagog, wykładowca, terapeuta pracy z ciałem. Pracuje holistycznie, uznając związek ciało-umysł-dusza za nierozerwalny. Znawca technik relaksacji, rozluźnienia odstresowania, harmonizacji i koncentracji organizmu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Lubi ludzi i przyrodę.

Danda Piotr Sokołowski

Zasługujesz na więcej. Wierzymy że joga może pomóc każdemu. Zapraszamy do kontaktu