https://www.facebook.com/szkolajogidanda

„Najwięcej czasu ma człowiek, który niczego na później nie odkłada”
Przysłowie chińskie

Joga w Hotelu

Joga dla gości hotelowych oraz dla personelu

Proponuję Państwu zajęcia jogi zarówno dla gości hotelowych jak i personelu w miejscu i czasie dogodnym dla zainteresowanych. Zajęcia mogą się odbywać na terenie hotelu w wygodnym miejsce, takim jak sala konferencyjna lub na świeżym powietrzu.

Joga na urlopie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują się zestresowani, a jednocześnie potrzebują trochę ruchu. Opracowane przez hinduskich mędrców zestawy ćwiczeń to świetny sposób na usprawnienie ciała i wyciszenie umysłu. Joga (oznaczająca: jedność i harmonię) może być uprawiana przez osoby w niemal każdym wieku, a jej działanie jest wielorakie: dzięki niej nie tylko rozciągniesz ciało, możesz także odczuć wyraźną poprawę zdrowia! Jest dobrym sposobem na odblokowanie stawów, uwolnienie się od bólu kręgosłupa, rozluźnienie i wzmocnienie mięśni. Nawet pojedyncze ćwiczenia jogi pozwalają odczuć pozytywny wpływ na motorykę ciała i spadek napięcia psychofizycznego.

Zajęcia jogi prowadzę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, w każdym wieku z dużą dbałością o zdrowie. Terminy i koszty ustalam indywidualnie. Zapraszam do kontaktu

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz w czymś pomocy? Skontaktuj się ze mną.

Skorzystaj z Formularza lub napisz bezpośrednio na email:

piotrsokolowski82@gmail.com

lub zadzwoń: tel 608 083 170

Więcej na mój temat przeczytasz na stronie
„O mnie”.

Piotr Sokołowski

Dyplomowany Instruktor Jogi

Formularz Kontaktowy

7 + 2 =