Joga dla początkujących – kurs

„Tysiące świec mogą świecić od jednej świecy, a czas jej palenia nie skróci się. Tak samo jest ze szczęściem, nie zmniejszy się, gdy się nim podzielisz.”  Budda  

  

Zapraszam na kurs jogi dla początkujących lub kiedyś praktykujących.

Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę z jogą, albo chcesz powrócić do regularnej praktyki, lub szukasz miejsca gdzie krok po kroku dowiesz się jak ćwiczyć jogę, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Za pomocą praktyki jogi (asan), kontroli oddechu (pranayamy) oraz nauki wyciszenia wprowadzisz w swoje ciało ład i porządek. Rozciągając i wzmacniając mięśnie, usuniesz nadmiar napięć i stresu, dodając sobie więcej pewności i stabilności. Relaks zapewni Ci odpowiednie rozluźnienie i spokój dla umysłu, natomiast aktywna praktyka zwiększy w Tobie ilość energii i siły, niezbędnej by móc stawić czoła codziennym wyzwaniom.Regularnie praktykowana joga zniweluje ból głowy, kręgosłupa i stawów. Jakkolwiek skuteczna siła i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia, systemu systemu. Rozwijają również działanie organizmu, poprawiają samopoczucie, dobre samopoczucie.

Kurs poświęcony 16-ego stycznia i miesiąca do 29-ego maja 2023 r, w każdy poniedziałek w godz. 19.00 – 19.55 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu sala 35, na ul. Glin. Wolności 4. @Kursanci mogą oddziaływać na grupy specjalne, gdzie raz w tygodniu dostawać krótkie lekcje, aby pokazać jogi, aby dalej utrwalić, jak i skierować ciało systematyki ćwiczeń. Dzięki temu utrwalisz swój nawyk dbania o ciało i umysł. @Po kursie można uczęszczać na zajęcia w grupie. @@Na zajęcia są wygodne ubrania, które nie będą krępować obsługi, a przy skłonach nie zsunie się na twarz. Ćwiczymy boso, więc nie wspinać się na nogi. Zabierz również matę do ćwiczeń i dobry humor.

Organizator: Szkoła Jogi Danda

Instruktor: Piotr Sokołowski

Ilość miejsc ograniczona więc obowiązują zapisy w wiadomości prywatnej, na maila: piotrsokolowski82@gmail.com, lub telefonicznie: 608 083 170. Koszt miesięcznego karnetu 100 zł (4 wejścia)

Danda Piotr Sokołowski

Zasługujesz na więcej. Wierzymy że joga może pomóc każdemu. Zapraszamy do kontaktu