Cennik i Regulamin

„Mądrość przychodzi wtedy, kiedy nie jest już nam do niczego przydatna” Gabriel Garcia Marquez

  

Cennik zajęć

Opłata za pojedyncze zajęcia – 40 zł

IMG_20220617_084850

Koszt karnetu miesięcznego przy zajęciach trwających 1,5 godziny

joga-4

Koszt karnetu miesięcznego na zajęcia jogi w Kozach i w Żywcu gr. początkująca

zajecia-joga-piotr-sokolowski

Karnet na zajęcia dla Seniorów

IMG_20220617_084850

Karnet ważny 1 miesiąc (30 dni)

Regulamin Zajęć

§ 1. Zasady ogólne

1. Każdy uczestnik zajęć Szkoły Joga Danda przed przystąpieniem do pierwszych zajęć zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem i przestrzegania go. Pracownia nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego regulaminu.

§ 2. Opłaty i karnety

1. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które posiadają ważny karnet imienny. Opłat, według obowiązującego cennika, prosimy dokonywać przed zajęciami . Karnet jest ważny od dnia wykupienia przez 30 dni np. od 4.11. do 4.12 dla karnetów z 4 wejściami oraz 45 dni dla karnetów z 8 wejściami. Można również wykupić jednorazową wejściówkę.

2. Karnet jest ważny tylko w przepisanym terminie i nie podlega przedłużeniu. Za niewykorzystane zajęcia pieniądze nie są zwracane.

3. Karnet jest biletem wstępu na salę ćwiczeń, na której prowadzone są wybrane zajęcia.

4. Wszystkie karnety są karnetami imiennymi.

5. Karnet jest dowodem wpłaty.

§3. Korzystanie z usług

1. Osoby uprawnione do wstępu na zajęcia, zgodnie z §2, mają prawo:

a) korzystać z sali ćwiczeń w godzinach wybranych zajęć,b) używać sprzętów na sali przeznaczonych do ćwiczeń, takich jak klocki, koce i paski.c) używać na sali ćwiczeń własnej maty i swoich pomocyd) korzystać z rad i instrukcji nauczyciela prowadzącego zajęcia na danej sali.

2. Nauczyciel realizuje na każdych zajęciach program ćwiczeń, składający się na jedną całość. Z tego powodu osoby, które chcą korzystać z rad i instrukcji nauczyciela powinny przychodzić na zajęcia punktualnie.

3. Z uwagi na komfort, bezpieczeństwo i koncentrację osób ćwiczących, wstęp na salę po rozpoczęciu zajęć nie jest możliwy, chyba że nauczyciel wyrazi na to zgodę.

4. Szkoła nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki ćwiczeń wykonywanych samodzielnie, nie w oparciu o rady i instrukcje nauczyciela. Osoba ćwicząca samodzielnie przyjmuje do wiadomości, że ćwiczenie asan bez rad i instrukcji nauczyciela może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

5. Ze względów higienicznych oraz komfortu ćwiczeń wszystkich osób, na salę ćwiczeń nie wchodzi się w obuwiu ani odzieży wierzchniej.

6. Na sali ćwiczyć mogą osoby zdrowe, bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby z problemami zdrowotnym zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności.

7. Szkoła nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń, jeżeli osoba z problemami zdrowotnymi nie poinformuje nauczyciela o swoich problemach. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na salę osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń.

8. Klient zobowiązany jest:

a) do zachowania i zachowania czystości na sali oraz do poszanowania ogólnych norm zachowania się. @b) korzystać z instrukcji obsługi poszczególnych modułów w budynku oraz korzystać z nich w urządzeniach i urządzeniach, które są wysyłane do wiadomości przez pracowników Pracowni. @c) zabrać ze sobą na sprzedaż lub opuścić w wyznaczonym miejscu wszystkie wartościowe przedmioty. Za przedmioty wartościowe, pozostawione w szatni, Pracownia nie ponosi odpowiedzialności. @d) wyciszyć lub przenieść telefon zabierający na salę, przed każdymi zajęciami, tak przez nie zakłócać spokoju innych ćwiczących. @e) po swoim ćwiczeniu odlokuj sprzęt w przeznaczone do tego miejsca.f) do powstrzymania się od działań mogących zakłócić wykonywanie ćwiczeń innym użytkownikom sali lub powodujących uszkodzenia lub zniszczenia mienia, jak również zniszczenia pomieszczeń Pracowni.g) niespożywania alkoholu oraz niepalenia na terenie szkoły.h) do przestrzegania Regulaminu.

9. Nauczyciel ma prawo odmówić prawa wstępu na salę ćwiczeń, bez podania wyraźnego powodu, również w trakcie trwania zajęć. W takim przypadku pracownia zwraca klientowi opłatę za ćwiczenia, chyba że odmowa prawa wstępu na salę ćwiczeń wynika z naruszenia przez klienta zasad korzystania z usług pracowni, opisanych w Regulaminie.

§4. Postanowienia końcowe.

1. Wszystkie uwagi, dotyczące pracy szkoły, jak również propozycje zmian, mogą być składane pisemnie i wręczane pracownikom obsługi lub mailowo na adres kontakt@jogadanda.pl

2. Osoby w stanie wskazującym na spożycie alkoholu nie będą wpuszczane na teren obiektu zajęć.

3. Zabrania się dokonywania wszelkich regulacji urządzeń technicznych, takich jak: sprzęt audio, system grzewczy, itp.

4. Osoba, która wykupuje karnet, zobowiązuje się tym samym do przestrzegania Regulaminu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak najbardziej! Jeśli nigdy nie ćwiczyłeś jogi dołącz do kursu dla jogi dla początkujących stacjonarnych lub wykup do kursu jogi dla początkujących. Na kursie poznasz podstawy jogi oraz w bezpiecznych i kameralnych warunkach rozpoczniesz praktykę. Jeżeli jesteś osobą aktywną sportowo to możesz dołączyć do grupy ogólnej i zobaczyć czy podołasz praktyce.

Joga jest dla każdego. W każdym wieku możesz rozpocząć przygodę z jogą. Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, żeby nauczyć się jogi. Wystarczy regularna praktyka, motywacja i wytrwałość. Joga uruchamia naturalne procesy przywracania równowagi w organizmie, dlatego na każdym etapie życia może być prawdziwym wybawieniem. Wykonywanie pozycji jogi, przynosi ulgę zmęczonym mięśniom, odżywia tkanki, pozwala opanować codzienny stres, poprawiając nastrój i wpływają na poprawę urody.

Zapisy prowadzimy na zajęciach. Jeżeli przyjdziesz na pierwsze zajęcia i będą ci odpowiadać to możesz się zapisać u instruktora. Warto zadzwonić w celu sprawdzenia dostępności i zarezerwowania miejsca. W przypadku braku miejsc na sali nie będzie można dołączyć do danej grupy ale można wykupić zajęcia online.

Na zajęcia trzeba wziąć ze sobą swoją matę i wygodny, nie krępujący ruchów strój. Jogę ćwiczymy na boso, bez skarpet. Nie potrzebujesz butów na przebranie. Wszystkie potrzebne pomoce są na sali.

Zabierz ze sobą wygodny, nie krępujący ruchów i skromny strój. Przyjdź około 10 minut przed zajęciami, tak by spokojnie się przebrać i odbić karnet. Nie jedz dużych posiłków co najmniej 2 godziny przed zajęciami.

Jeśli Twój lekarz nie zabronił Ci praktyki jogi, jak najbardziej. Możesz dołączyć do regularnych zajęć bądź grupy początkującej. Pamiętaj żeby wszelkie kontuzje i dolegliwości zgłosić nauczycielowi przed zajęciami. Jeśli w trakcie zajęć poczujesz się gorzej, zgłoś to od razu.

Jeśli jesteś w ciąży, możesz brać udział w zajęciach tylko za zgodą prowadzącego i po konsultacji z lekarzem.

Jeżeli jesteś w trakcie menstruacji nie wykonuj asan odwróconych i skrętów i słuchaj poleceń prowadzącego

Karnety na 4 wejścia ważne są 30 dni od dnia wypisania a na karnety na 8 wejść ważne są 45 dni. Możesz kupić karnet w jakimkolwiek dniu miesiąca.

Można płacić gotówką na zajęciach, blikiem na telefon lub przelewem. Kursy online opłacane są automatycznie przez system płatności.

Nie honorujemy kart Multisport ani Medicover

Danda Piotr Sokołowski

Zasługujesz na więcej. Wierzymy że joga może pomóc każdemu. Zapraszamy do kontaktu